KLOBÁSKA S OSLÍM MASEM

Kód: 105
140 Kč 121,74 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.9.2023

Přinášíme vám nevšední gastronomický zážitek - francouzskou sušenou klobásu s oslím masem, která vás okouzlí svou jedinečností a lahodnou chutí. Tato vybraná specialita zaujme svým exkluzivním a netradičním charakterem, který si získá příznivce kvalitních delikates.

Naše sušená klobása s oslím masem je výsledkem pečlivého výběru nejkvalitnějších surovin a tradičních francouzských výrobních postupů. Měkké a chutné oslí maso je pečlivě zpracováno, aby nabídlo jedinečnou kombinaci chutí a textur.

Tato klobása s oslím masem přináší zážitek plný jemnosti, bohatosti a pikantnosti. Oslí maso má charakteristickou sladkou chuť, která se skvěle doplňuje s aromatickými kořenitostmi a bylinkami, které klobása obsahuje. Každé sousto je pro vás okamžikem požitku a dobrodružstvím do světa jedinečných chutí.

Nabízíme vám možnost objevit tuto výjimečnou sušenou klobásu s oslím masem přímo na našem e-shopu. Jsme hrdi na to, že vám můžeme přinést autentické francouzské lahůdky a zároveň vám garantujeme nejvyšší kvalitu a spokojenost s našimi produkty. Připravte se na nezapomenutelný gastronomický zážitek a dejte svému podnebí něco zcela výjimečného.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vepřová klobása s oslím masem 180 g Maso a špek - vepřové (Francie),oslí maso z Argentiny (8-10%),sůl, laktóza, dextróza, koření, aromatické bylinky, cukr, konzervant ledek, alkohol, kvas, česnek. Vepřové střevo přírodní.

Hmotnost- cca 180g

Výrobce- Salaisons du Cayon, Francie.