O nás

montagne-panneaux-acc

Z francouzských Alp až na váš talíř

Po pečlivém výběru jsme se rozhodli pro dovoz klobásek od nového mistra řezníka. Řeznictví Salaisons du Cayon a Dukes of Savoy se nacházejí v Alpách , v Chambéry, na úpatí Massif des Bauges. Klobásky jsou vyráběny pouze z francouzského masa, které je pečlivě certifikované.

Klobásky jsou vyráběny z čerstvého masa a přírodních střívek. Ušlechtilá plíseň, která může mít zbarvení od bílé až po stříbrnou j, je čistě přírodní produkt.

Přírodní květina (nebo mikrobiální květina) je světle šedá a někdy zelená forma, zcela přirozená, která zakrývá povrch uzeniny. Po šetrném kvašení a pomalém sušení přináší do klobásy autentickou chuť a dobrou chuť.

Lucie a Marc Gouzer pro Vás dováží francouzské speciality již od roku 2010.Pro sušené klobásky, šunky a salámky máme nyní dodavatele ze Savojských Alp. Výrobky mají ochranou regionální známku kvality.

http://www.salaisonsducayon.com/

 

Sýry jsou z různých regionů Francie. Samotná Francie se může chlubit 350-400 druhů sýra. Nabídku nemáme tolik širokou, ovšem obměňujeme sýry podle sezony. Takto můžeme zaručit kvalitu a čerstvost produktů.

 

New Project (1)

Těšíme se, až ochutnáte!

Marc Gouzer

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení