O nás

montagne-panneaux-acc

Z francouzských Alp až na váš talíř

Po pečlivém výběru jsme se rozhodli pro dovoz klobásek od nového mistra řezníka. Řeznictví Salaisons du Cayon a Dukes of Savoy se nacházejí v Alpách , v Chambéry, na úpatí Massif des Bauges. Klobásky jsou vyráběny pouze z francouzského masa, které je pečlivě certifikované.

Klobásky jsou vyráběny z čerstvého masa a přírodních střívek. Ušlechtilá plíseň, která může mít zbarvení od bílé až po stříbrnou j, je čistě přírodní produkt.

Přírodní květina (nebo mikrobiální květina) je světle šedá a někdy zelená forma, zcela přirozená, která zakrývá povrch uzeniny. Po šetrném kvašení a pomalém sušení přináší do klobásy autentickou chuť a dobrou chuť.

Lucie a Marc Gouzer pro Vás dováží francouzské speciality již od roku 2010.Pro sušené klobásky, šunky a salámky máme nyní dodavatele ze Savojských Alp. Výrobky mají ochranou regionální známku kvality.

http://www.salaisonsducayon.com/

 

Sýry jsou z různých regionů Francie. Samotná Francie se může chlubit 350-400 druhů sýra. Nabídku nemáme tolik širokou, ovšem obměňujeme sýry podle sezony. Takto můžeme zaručit kvalitu a čerstvost produktů.

 

New Project (1)

Těšíme se, až ochutnáte!

Marc Gouzer