KLOBÁSKA KLASIK

Kód: 117
150 Kč 130,43 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
13.12.2023

Představujeme vám vrcholnou chvilku gurmánského požitku - francouzskou sušenou klobásku klasik, vyrobenou pouze z vepřového masa. Tato delikátní lahůdka zaujme svou jednoduchostí a autentickou chutí, která vás přenese přímo do srdce francouzské kulinářské tradice.

Naše sušená klobása klasik, vyrobená pouze z vepřového masa, je výsledkem pečlivě vybraných surovin a tradičních výrobních postupů. Každý kousek je s láskou zpracován, aby nabídl vynikající kvalitu a chuť, kterou očekáváte od opravdové sušené klobásy.

Tato klasická sušená klobása z vepřového masa se vyznačuje svou lahodnou a jemnou chutí. Je to dokonalá volba pro ty, kteří preferují čistou a přímou chuť vepřového masa. Bez přídavku dalších ingrediencí se každé sousto stává autentickým prožitkem, který oceníte při každém kousnutí.

Nechte se unést jednoduchostí a lahodností francouzské kuchyně a objevte neodolatelnou sušenou klobásu klasik z vepřového masa na našem e-shopu. Jsme pyšní na to, že vám můžeme přinést vybrané chutě přímo z Francie a zároveň se snažíme poskytovat nejvyšší úroveň kvality a spokojenosti pro naše zákazníky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vepřová klobása klasická Maso a špek z vepřového (Francie), sůl, laktóza, dextróza, koření, aromatické bylinky, cukr, konzervant ledek, alkohol, kvas, česnek. Vepřové střevo přírodní. .

Výrobce- Salaisons du Cayon, Francie

Hmotnost- cca 180 g