KLOBÁSKA S HŘÍBKEM

Kód: 108
150 Kč 133,93 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Naše francouzská klobáska s hříbky je gastronomická výzva pro všechny milovníky delikátních chutí. Tato sušená klobása přináší jedinečné spojení kvalitního vepřového masa a lahodných hříbků, které se vzájemně doplňují a tvoří neodolatelnou kombinaci.

Při výrobě této klobásy pečlivě vybíráme nejlepší hříbky, které jsou poté jemně nakrájeny a smíchány s kvalitním vepřovým masem. Výsledkem je sušená klobása s bohatým a plným aroma hříbků, které se promítá do každého sousta.

Chuťový zážitek, který tato klobása poskytuje, je nezapomenutelný. Sladká a oříšková chuť hříbků se prolíná s masitou a pikantní podstatou vepřového masa, vytvářející harmonickou kombinaci, která potěší vaše chuťové pohárky.

Naše francouzská klobáska s hříbky je skvělou volbou pro příležitostné i speciální události. Můžete ji servírovat jako samostatný předkrm, přidat ji do různých pokrmů jako omáčky, těstoviny či rizota, nebo ji jednoduše rozkrojit a vychutnat si ji s chlebem a sýrem.

Nechte se unést do světa chutí a objevte výjimečnou sušenou klobásu s hříbky na našem e-shopu. S našimi produkty přinášíme autentické francouzské lahůdky a společně s vámi se těšíme na dobrodružství chutí, které nám nabízí.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klobásky jsou vyráběny z čerstvého masa a přírodních střívek. Přírodní květina (nebo mikrobiální květina) je světle šedá a někdy zelená forma plísně, zcela přirozená, která zakrývá povrch uzeniny. Po šetrném kvašení a pomalém sušení přináší do klobásy autentickou chuť.

Vepřová klobása s hříbkem 180 g  Maso a špek- vepřové (Francie), hříbek (2,4 %),sůl, laktóza, dextróza, koření, aromatické bylinky, cukr, konzervant ledek, alkohol, kvas, hříbek. Vepřové střevo přírodní.

Výrobce- Salaisons du Cayon, Francie

Hmotnost cca 180g.