KLOBÁSKA S LÍSKOVÝM OŘÍŠKEM

Kód: 114
150 Kč 133,93 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Představujeme vám jedinečnou francouzskou sušenou klobásku s lískovým oříškem, která se stane neodolatelnou pochoutkou pro vaše chuťové buňky. Tato lahůdka spojuje kvalitu sušené klobásy s bohatostí a chřestivostí lískového oříšku, vytvářející nezapomenutelnou kombinaci chutí.

Naše sušená klobása s lískovým oříškem je vyrobena s precizností a pečlivostí. Kvalitní vepřové maso je smícháno s jemně nasekanými lískovými oříšky, které dodávají klobáse křupavost a ořechovou chuť. Tento harmonický mix vytváří dokonalý kontrast mezi slaností klobásy a sladkostí oříšků.

Při každém kousnutí zaznamenáte explozi chutí. Sušená klobása s lískovým oříškem nabízí bohatou a plnou chuť klasické klobásy, která je ještě umocněna ořechovými nuancemi. Je to dokonalá volba pro milovníky oříšků, kteří se rádi oddávají prozkoumávání nových a zajímavých chutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klobásky jsou vyráběny z čerstvého masa a přírodních střívek. Přírodní květina (nebo mikrobiální květina) je světle šedá a někdy zelená forma plísně, zcela přirozená, která zakrývá povrch uzeniny. Po šetrném kvašení a pomalém sušení přináší do klobásy autentickou chuť.

Vepřová klobása s lískovým ořechem 180g Maso a špek z vepřového (Francie), lískový ořech  (3,6 %),sůl, laktóza, dextróza, koření, aromatické bylinky, cukr, konzervant ledek, alkohol, kvas, česnek. Vepřové střevo přírodní.