KLOBÁSKA S PEPŘEM

Kód: 81
150 Kč 133,93 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024

Představujeme vám naši lahodnou francouzskou sušenou klobásku obalenou v pepři, která vám přinese intenzivní a pikantní chuťový zážitek. Tato vybraná specialita se vyznačuje dokonale vyváženým spojením kvalitní sušené klobásy s bohatostí a ostrou chutí čerstvě namletého pepře.

Naše sušená klobáska obalená v pepři je pečlivě vyrobená s důrazem na kvalitu a tradici. Kvalitní vepřové maso je smícháno s vyváženým množstvím čerstvě namletého pepře, který dodává klobásce ostrou a pikantní chuť. Obal pepře navíc vytváří zajímavou texturu, která dodává klobásce výjimečný vzhled.

Každé sousto této sušené klobásy vám přinese explozi chutí. Ostrá chuť pepře se prolíná s plností a bohatostí klobásy, vytvářející pikantní kombinaci, která okouzlí vaše chuťové buňky. Je to ideální volba pro ty, kteří milují výrazné a intenzivní chutě.

Naše sušená klobáska obalená v pepři je perfektním doplňkem na degustační prkénka, ale také se skvěle hodí do sendvičů, salátů či pikantních omáček. Je to vynikající volba pro všechny příležitosti, kdy chcete přidat do svého jídla něco výjimečného a příjemně pikantního.

Připravte se na unikátní chuťový zážitek a objevte naši francouzskou sušenou klobásku obalenou v pepři na našem e-shopu. Jsme si jisti, že naše autentické francouzské lahůdky vás okouzlí a přinesou do vašeho stolu skutečnou kulinářskou radost.

 
 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sušené francouzské klobásy jsou vyrobeny z vepřového masa (podíl vepřového se pohybuje mezi 70 a 98%, záleží na typu klobásy). Podle chuti je vepřové maso smíšené i s jinými druhy mas - srnčí, kančí nebo kachní, s plody ovoce (borůvky, fíky nebo suché plody jako ořechy či kaštany) anebo se sýrem.

Složení-kančí  : Vepřové maso (96%)( původ Francie), pepř (0,2%) sůl, laktoza, dextróza, sacharóza, přírodní aromaty, koření a aromatické bylinky, konzervant : ferment ledek, mléčný kvas
151 g masa na 100 g finálního výrobku

Hmotnost cca 180 g.

Výrobce- Salaisons du Cayon, Francie.

Doplňkové parametry

Kategorie: SUŠENÉ KLOBÁSKY
Hmotnost: 0.18 kg