KLOBÁSKA BEAUFORT

Kód: 99
150 Kč 130,43 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
13.12.2023

Francouzská sušená klobáska se sýrem Beaufort je výjimečnou lahůdkou, která spojuje bohatou chuť a texturu vynikajícího vepřového masa s jemností a aromatem výjimečného sýru Beaufort.

Tato sušená klobáska je skvělým příkladem mistrovského spojení tradičních francouzských chutí. Vepřové maso je pečlivě vybráno a zpracováno s ohledem na nejvyšší kvalitu. Sýr Beaufort, který je považován za jednoho z nejlepších francouzských sýrů, dodává klobásce jemnost, plnost a výraznou chuťovou paletu.

Každé sousto této sušené klobásy se stává gastronomickým zážitkem. Obohacuje vaše chuťové buňky o intenzivní kombinaci lahodného masa s bohatostí sýru Beaufort. Je to slavnostní pochoutka, která ocení každý milovník kvalitních francouzských delikates.

Tato sušená klobáska se sýrem Beaufort je skvělým doplňkem na degustační prkénka, ale také se skvěle hodí do různých receptů. Můžete ji vychutnat samotnou nebo ji použít jako ingredienci pro pikantní omáčky, saláty nebo těstoviny. Je to skvělá volba pro ty, kdo hledají luxusní a lahodné pochoutky.

Připravte se na unikátní chuťový zážitek a objevte sušenou klobásku se sýrem Beaufort na našem e-shopu. Zaručujeme vám vynikající kvalitu a autentickou chuť Francie. Přidejte něco zcela výjimečného na svůj jídelníček a dopřejte si lahůdku, která vás nadchne svou bohatostí a šarmem.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klobásky jsou vyráběny z čerstvého masa a přírodních střívek.Přírodní květina (nebo mikrobiální květina) je světle šedá a někdy zelená forma plísně, zcela přirozená, která zakrývá povrch uzeniny. Po šetrném kvašení a pomalém sušení přináší do klobásy autentickou chuť.

Vepřová klobása se sýrem Beaufort 180 g  Maso a špek- vepřové(Francie), sýr z Francie Beaufort (4,2 %),sůl, laktóza, dextróza, koření, aromatické bylinky, cukr, konzervant ledek, alkohol, kvas. Vepřové střevo přírodní.