KLOBÁSKA BLUE DU VERCORS

Kód: 123
140 Kč 121,74 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.9.2023

Francouzská vepřová sušená klobáska se sýrem Bleu du Vercors je skutečnou lahůdkou pro všechny milovníky delikátních chutí. Tato jedinečná kombinace kvalitního vepřového masa s výrazným a krémovým sýrem Bleu du Vercors vytváří chuťový zážitek, který zanechá stopu na vašem podnebí.

Každé sousto této sušené klobásy je plné bohaté a vyvážené chuti. Vepřové maso je pečlivě zpracováno a sušeno s péčí, aby dosáhlo dokonalé textury a plnosti. Sýr Bleu du Vercors, známý pro svou charakteristickou modrou plíseň a jemnou pikantnost, přidává do klobásy komplexní vrstvu chutí, která se mísí s příjemnou slaností masa.

Tato sušená klobáska se sýrem Bleu du Vercors je vynikajícím doplňkem na degustační prkénka a sýrové talíře. Je ideální pro milovníky intenzivních a pikantních chutí, kteří si rádi dopřávají luxusní pochoutky. Může být také skvělým doplňkem do sendvičů, salátů a dalších pokrmů, které obohatí o svůj unikátní charakter.

Připravte se na nezapomenutelný chuťový zážitek a objevte francouzskou vepřovou sušenou klobásku se sýrem Bleu du Vercors na našem e-shopu. Užijte si autentickou kvalitu a chuť francouzské gastronomie přímo ve vašem domově. Dopřejte si to nejlepší z oblasti Vercors a ochutnejte tuto lahůdku, která vám přinese radost a potěšení.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klobásky jsou vyráběny z čerstvého masa a přírodních střívek.Přírodní květina (nebo mikrobiální květina) je světle šedá a někdy zelená forma plísně, zcela přirozená, která zakrývá povrch uzeniny. Po šetrném kvašení a pomalém sušení přináší do klobásy autentickou chuť.

Vepřová klobása se sýrem Blue du Vercors 180g Maso a špek z vepřového (Francie), kravský sýr z Francie  (2,4 %),sůl, laktóza, dextróza, koření, aromatické bylinky, cukr, konzervant ledek, alkohol, kvas, česnek. Vepřové střevo přírodní

Hmotnost- 180 g